Dziś mamy: piątek, 22-09-2017, a do końca roku pozostało: 101 dni,
»   Strona główna
»   Produkcja konstrukcji stalowych
»   Farby antykorozyjne
»   Sworznie Koco/Nelson
»   Certyfikaty i uprawnienia
»   Główne budowy
»   Nagrody i wyróżnienia
»   Galeria
»   Kontakt

SWORZNIE KÖCO/NELSON
Sworznie firmy KÖCO służą do połączeń stal-beton w konstrukcjach zespolonych. Zespolenie to można stosować zarówno w betonowej płycie monolitycznej, jak i w prefabrykowanej mostów drogowych i kolejowych. Sworznie KÖCO łączą każdy gatunek stali z każdą klasą betonu.

Kołki Köco wykonane są z odpowiednio dostosowanych materiałów. Wymiary oraz ich wytwarzanie odpowiadają produktom zawartym w normie DIN EN ISO 13918, natomiast wszelkie nietypowe wyroby produkowane są w oparciu o inne przywołane normy .

Jeśli chcą Państwo użyć wyrobu, który nie został wymieniony, prosimy o wysłanie do nas swojego zapytania oraz o kontakt z naszymi pracownikami. Na Państwa życzenie właściwości kołków Köco mogą zostać udokumentowane w sprawozdaniu z badań 2.2 lub poprzez świadectwo kontroli odbioru 3.1 (EN 10204).

Kołki Köco ze stali niestopowej wykonywane są ze stali S235 zgodnie z EN 10025:2005 wraz z dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi zawartości węgla, stopnia czystości oraz wielkości ziarna. To sprawia, że materiał idealnie nadaje się do spawania. Przy obróbce materiału na zimno wzrasta jego wytrzymałość oraz granica plastyczności, powstaje korzystny przebieg włókien. Dla kołków gwintowanych oraz podobnych produktów gwarantujemy klasę wytrzymałości 4.8 zgodnie z DIN EN ISO 898-1:

W naszej ofercie znajdują się również kołki ze stali nierdzewnej oraz kołki gwintowane.

Kołki Köco do spawania zawierają dodatek aluminium, które ułatwia zajarzenie łuku elektrycznego, stabilizuje go oraz reguluje powstałe jeziorko spawalnicze.

Sworznie Kőco/Nelson
Tel. (067) 387 29 76
Tel. kom. 502 543 233
Fax. (067) 387 29 71
Email: kapler@broset.pl